pkk'nın bir kadını ve 11 aylık bebeği şehit etmesi

hakkari'nin yüksekova ilçesinde asker eşini üs bölgesinde ziyaret ettikten sonra dönerken pkk'nın sivil araca düzenlediği bombalı saldırıda nurcan karakaya ve 11 aylık bebeği bedirhan mustafa karakaya şehadete ulaştı.

hakkari'de düzenlenen törenin ardından cenazeler sivas şarkışla'ya gönderildi. elimizde klavye ile ne kadar acımızı belli edebiliriz bilmiyorum ama içim acıyo içim. çaresizlik içimi acıtıyor.eşini ve bebeğini kaybeden, 11 aylık yavrusunun yastığına sarılan astsubayımız.

askerlerimiz kuzey ırak'taki operasyonlarda kullanılan bombaların üzerine şehitlerimizin isimlerini yazdı.
terör örgütünün bir kez daha bebek katili olduklarını tescillediği acı olay. allah astsubayımıza ve ailesine sabır versin.
hdp'yi meclise sokan güruhun yüzüne tükürülmesini tekrar tescilleyen olay
çocuk cinayetlerine feryat eden,
kadin cinayetlerine isyan eden kimi çevrelerin,
sehit edilen kadin ve bebek (sehit derken e.y.p ile kilolarca patlayiciyla, tonlarca basınçla,parcalanarak can veren vatan evlatlari) karsisinda açıkça, pkk yahut teror orgutlerini lanetlemek yerine kisaca kadin ve cocuk ölümlerine!!karsiyiz diyebildikleri ve idamin sart oldugunu gosteren olay!!
allah kalanlara sabir versin...
eşi ve 11 aylık bebeği şehit olan babanın söylediği şu cümleler metanetin, allaha teslimiyetin ve katıksız vatan aşkının en güzel örneği;

"vatan sağolsun, diyecek bir şeyimiz yok. vatana iki canımız varmış, iki canımızı da verdik. kanını yerde bırakmayacağız. eşim sürpriz yapmak için yanıma çıktı. 2 saat oturduk. 2 saat sonra indi. 15 dakika sonra da patlama oldu. ben üs bölgesinden takip ediyordum eşimi. ben silahımı alıp indim. gelip benden sorsalardı, çocuğumdan eşimden sordular"
yazacak çok şey var da kelimeler kifayetsiz kalıyor. diyecek tek şey allah'ım kafirler ordusuna, bebek katillerine karşı bize yardım et. kahhar isminle bizlerin aracılığıyla bu teröristleri ve bunlara en ufak destek olanları kahreyle.
allah mekanlarını cennet eylesin.
ne desem bilemiyorum sözler kifayetsiz kalıyor bazı durumlarda kinimizi diri tutacağız güçlü olmaya güçlü kalmaya çalışacağız.
keşke elimden yas tutmak dışında bir sey gelebilse!ancak elinden bir şeyler gelebilenlerin bunun karşısında hiçbir şey yapmaması dahada acı verici.allah rahmet eylesin,mekanlari cennet olsun inşallah!
pkk'nın manevra alanı daraldığı için artık toplumun sinir uçlarıyla oynayıcı terör eylemlerini kullanıyorlar.ancak türkiye'nin son yıllarda daha da artan kararlı duruşu ile birlikte son çırpınışları diyebiliriz.
komutanın içinde fırtınlalar kopuyor ama o yansıtmıyor ve sadece vatan sağolsun diyor rabbim onları başımızdan eksik etmesin tarif edilemez bir duygu allah komutanıma sabırlar versin
bebek katili pkknın gerçekleştirmiş olduğu son eylem. bir kadını çocuğuyla beraber katledecek kadar serefsizler.
halen nasıl destekçi buluyorlar anlamak mümkün değil!
allah düşmanın bile mertini versin.korkak ve bebek katili pkk ve destekçilerinin tez zamanda gebermesi dileğiyle.
pkk bu saldırı sonrası arabanın lpg si patlamış biz saldirmadik açıklaması yapmış ve tabanı inanmıştır
hangi harf hangi kelime hangi cümle anlatabilir bu acıyı yemin ederim rezillik allah sabır versin astsubayımıza .