stratejik sözlük ve fikirleriniz

  • /
  • 6
tek korkum , buranın istila edilerek özgür fikirlerin yayınlanmasına engel olmaya çalışılması . aslında bir korkum daha var ki o da şu ; mevcut kalitenin , buralar kalabalıklaştıkça düşme ihtimali . lütfen buna engel olum . kaliteyi koruyalım çünkü bu platform an itibariyle türkiyede eşsiz...
gündemdeki siyasi ,askeri, stratejik gelişmeleri takip edebileceğim fikir alışverişinde bulunabileceğim bilgi alabileceğim yeni platform
türkiye'de daha eşine rast gelemediğim platform.
internet sitesine ve twitter sayfasına ara ara bakardım ve bir sözlük olduğunu yeni öğrendim, hemen kaydoldum. olması çok iyi, şu anlık eksikleri var ancak eminin ki geliştirilecektir. bu sözlük bize çok şey katacaktır eminim.
alan için gerçekten çok yararlı bir kaynak olma ihtimali var. hatta ve hatta, uluslararası ilişkilerin ekşi sözlüğü olabilir. tabi bütün bunlar için inovasyon ve süreklilik gerekli, bu noktada hem yönetime ve hem de yazarlara büyük görev düşüyor.
açıkçası uluslararası ilişkiler okuyan birisi olarak, gün içinde herkesle fikir alışverişi yapamıyorsunuz.herkese derdinizi anlatamıyorsunuz veya karşındaki kişinin fikirleri sana pek yeterli gelmeyebiliyor. o yüzden bu platformu gördüğümde düşünmeden kayıt oldum.
yaklaşık 1 senedir bundle uygulaması üzerinden takip ettiğim stratejik ortak sitesinin ınstagram hesabında bugün keşfettiğim platform. bugüne kadar neden karşıma çıkmadı bilmiyorum ama iyiki karşıma çıkmış. umarım diğer sözlükler gibi b*k çukuru haline gelmez.
amaç ve içerik olarak gerçekten güzel düşünülmüş bir platform. inşallah amaçlandığı gibi devam eder.
  • /
  • 6