314.

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 16.08.2018 03:12

Puan: 12 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yorumcu.

Henüz bio girmemiş.

türkiye ile venezuela'nın son dönemdeki ilişkileri

venezuela madencilik bakanı victor cano, kamu maden şirketleriyle küçük maden işletmelerinin venezuela’da çıkardıkları altını işlenmesi ve altın paraya çevrilmesi için türkiye’ye yolladığını söyledi.

cano, "eskiden sertifikalandırma süreci isviçre’de yapılırdı, artık yapmıyoruz. bu süreç artık müttefik ülkelerde yapılıyor. isviçre’ye altını yolladığınızı, onların da yaptırımlar yüzünden altınınızı tuttuğunu düşünün" dedi.

rahip brunson’in bırakılması durumunda türkiye’ye ek ithalat vergileri kalkmayacak

rahip brunson avusturya arşidükü franz ferdinand’a benzedi biraz ikiside tarihte bahane olarak kullanıldı.rahip brunson bırakılsa bile çok şey değişmeyecektir.

ingiltere'de tl'ye yoğun talep gösterilmesi

katar savunma bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bugün icra edilen deniz tatbikatına hms bangor ingiliz gemisinin de katıldığı belirtildi.

açıklamada, tatbikatın iki ülke arasındaki savunma iş birliği çerçevesinde, terörle mücadele ile bölgede istikrar ve güvenliği koruma çabalarını desteklemek amacıyla yapıldığı aktarıldı.

katar ve ingiltere arasında geçen yıl aralık ayında savunma alanında iş birliği anlaşması imzalanmıştı.10.04.2018 tarihli haber birçok şeyi anlatmaya yeter herhalde.

iki ülkenin silahlı kuvvetleri geçen yıl farklı alanlarda 4 ortak askeri tatbikat yapmıştı. bu
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.