el turco

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 28.02.2019 01:55

Puan: 12 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yorumcu.

Henüz bio girmemiş.

sözlük yazarları nasihat alıyor/veriyor

sonu güzel biten her şey güzeldir

sözlük yazarlarının tavsiye ettiği filmler

12 angry men şiddetler tavsiye edilir

hindistan-pakistan savaşı

ekonomik olarak hindistan kadar sıçrayış gösteremeyen pakistanin uzun sürecek bir savaşta pek şansı görünmüyor.

aradaki nüfus farkı hindistana olası bir savaşta bariz üstünlük sağlamayacaktir. iki ülkede en az on yıl cepheye asker sürme sıkıntısı yaşamaz.
Henüz hiç başlık açmamış.

erkek modasını kim belirliyor

erkek modasının içine düştüğü durum korkutucudur. dar paça pantolon, renkli çoraplar, zevksiz ve yine rengarenk kol saatleri..bu listeyi daha da uzatabiliriz. cinsiyet rollerini tamamen reddeden ve hayattan beklentisi sosyal medyada verdiği kadınsal(zorlama oldu biraz) pozlardan aldığı üç beş like olan bu 89 iq tayfası erkekliğe hakaret etmektedir ve daha da kötüsü bu bir avuç kendini bilmez neredeyse tüm erkek modasını belirlemeye çalışmaktadır. durum o kadar vahimdir ki artık kumaş veya keten pantolon giymek ''köylülük'' haline gelmiştir. bozuk gen yapıları ve etnisitesinden ötürü itfaye hortumu gibi terleyen bu tayfa adeta gömlek giymeye bile hipotek koymuştur. dahası her düzeydeki okullara artık ağızlarında sakız kıçlarında düşük bel pazar pijamalarıyla gitmektedirler. bu en başta kuruma ve hocalara saygısızlıktır vasatın meşrulaştırılmasıdır bu herifleri derslerine alan hocalar da bu vasatlığa ve çürümüşlüğe hizmet etmektedirler. unutulmamalıdır ki eğitim bir disiplin işidir. aslında hayat bir disiplin işidir. tabi bu hipotekler ve sınırlamalar (sosyal medya aracılığıyla) bizim kafamızdadır. bu konu aslında çoook uzun bir meseledir ama burada kesiyorum..

son söz: beyler, cumhuriyetin modern genç erkekleri olarak her birimiz centilmen olmalı iyi giyinmesini bilmeli ve bakımlı olmalıyız. bu bakımsız ve çirkin tiplere meydanı boş bırakmayalım!!!

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.