lucifer

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 12.08.2018 21:53

Puan: 16 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yorumcu.

Henüz bio girmemiş.

erdoğan ve albayrak'ın konuşması sonrası dolar grafiğindeki değişim

her konuşmalarında insanların "türkiye ekonomisinin iyi yönetilebileceği ve düzelebileceği" inancına darbe vurmalarının bir sonucu maalesef.

modern köle

çeşitli manipülasyon araçlarıyla saçma tüketim alışkanlıklarına yönlendirilen, bu tüketim alışkanlıkları yüzünden uzun vadeli borçların altında ezilen, altında ezildiği borçlar yüzünden sevmediği işi yapmak zorunda kalan bireyler modern köle olarak adlandırılabilir.

idlib operasyonu

olası idlib harekatının maliyeti faydasından fazla alacağı için böyle bir harekatın gerçekleşeceğini düşünmüyorum. öte yandan uzun zamandır özenle inşa edilen kontrol noktaları da böyle bir harekata girişilmeyeceğinin bir diğer göstergesidir. resmi ağızların açıklamaları da idlib'de siyasi bir çözüm aranacağı yönünde. her şeye rağmen böyle bir harekata girişilirse türkiye'nin yeni bir göç dalgasıyla karşı karşıya kalacaktır.

iran'a uygulanan ambargonun türkiye'ye etkisi

enerji ihtiyacının bir bölümünü iran'dan karşılayan türkiye'ye bu anlamda direkt etkisi olmasının yanı sıra komşusunun ekonomik ve siyasi olarak istikrarsızlığa sürüklenmesinin de ciddi etkileri olacaktır, suriye'de olduğu gibi.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.