mahzen

Durum: 1 - 0 - 0 - 0 - 12.08.2018 17:41

Puan: 4 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yorumcu.

Henüz bio girmemiş.

trump'ın yaptırım uyguladığı 11 ülke

turamp ın arkasında yahudi lobisi var bu yüzden önüne gelen e meydan okuyor yapcagımıs tekşey birlik beraberlik ve üretken olmak aksi takdirde allah muhafaza ..
Henüz hiç başlık açmamış.

recep tayyip erdoğan

türkiye cumhuriyeti'nin 12. ve 13. seçilmiş cumhurbaşkanıdır.
kurmuş olduğu ak parti ile 3 aylık bir kesinti ile birlikte 2002 kasım yılından beri iktidardadır.ve hükümet görevi 2023 yılında bitecektir.bu da 21 yıllık iktidarlik demektir.

ister kabul edin ister etmeyin ortada olan bir hakikat şudur; atatürk'ten sonra gelmiş ve türkiye cumhuriyeti'nin siyasi ve devlet yapısını önemli ölçüde değiştirmiş 2. kurucu olarak adlandırılabilcek birisidir.

döneminde çoğu kanun baştan değişmiş , hükümet modeli değişmiş ve en önemli olan kemalist bürokrasi son bulmuştur.

ayrıca askeri vesayette önceki yıllara oranla hissedilmeyecek derecede küçülmüştür.

iran'daki çatışmada 11 asker öldü

iran'ın batısındaki merivan kırsalında devrim muhafızları ordusu güçleri ile kimliği belirsiz silahlı gruplar arasında çıkan çatışmada 11 asker hayatını kaybetti, 8 asker yaralandı.

kürdistan eyaleti emniyet müdürü mirzayi, "terörist grubun kimliği henüz belli değil. hiçbir grup ya da örgüt bu saldırıyı üstlenmedi." dedi.

edit: saldırıyı pkk'nın iran kolu olan pjak üstlendi. iran medyasında yer alan habere göre halk, pkk ile sert bir şekilde mücadele edilmesini istiyor.

Toplam entry sayısı: 1

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.