yaşılak

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 05.02.2020 06:43

Puan: 20 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yorumcu.

Henüz bio girmemiş.

sözlük yazarlarının tavsiye ettiği filmler

syriana dikkatli izlenmesi gereken güzel bir film.

yazarların tavsiye ettikleri belgeseller

m.ali birand 32. gün güzel bir programdı

17 eylül 2018 soçi zirvesinde sağlanan idlib anlaşması

htş ve diğer saldırgan tutumlu muhaliflerin dışında kalan grupların fırat kalkanı ve zeytin dalı gruplarına katılması gibi bir ihtimalde gözüme değmişti . eğer buda gerçekleşirse 40 bin kişilik bir militilan grubundan söz ediyoruz. bölgede ciddi bir caydırıcılık sağlayacaktır. masada kazanılmış bir zafer olarak en önemli gelişme budur .

erdoğan ve albayrak'ın konuşması sonrası dolar grafiğindeki değişim

açıklama yapılmadan önce tahminen ülkemizin inşaat gibi gereksiz bir sektörden sanayinin zorunlu olduğu bir ekonomik yapının ilk adımlarının atılacağı duyurusu beklentisine girdim. malesef bu açıklamadan sonra kafam iyice karıştı gerçekten ekonominin iyileşmesi için ne planlanıyorsa derhal ve vakit kaybetmeden hayata geçirilmeli. böyle devam ederse tüp kuyruğunu ekmek kuyruğunu mumla arayacağız .

cumhurbaşkanı erdoğan'ın the new york times yazısının tam çevirisi

abd bizim hiçbir zaman ne dostumuz nede müttefikimiz olmuştur umarım cumhurbaşkanı'nın "yeni dost ve müttefikler aramaya başlayacağız. " sözlerinin gerçekleştiğini görebiliriz. fakat günümüz türkiye'sinin durumuna bakarak bu çok zor ve gerçekleşmesi çok uzak bir gelecek olarak gözüküyor.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.